DBAMY O INNYCH

CSR

W Aquer odpowiedzialność społeczna to nie tylko hasło, lecz integralna część naszej działalności. Wierzymy, że prawdziwy sukces firmy wiąże się z pozytywnym wpływem, jaki możemy wywierać na otaczający świat. Dlatego też angażujemy się w różnorodne inicjatywy budujące lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Wspieramy lokalną społeczność

Aktywnie wspieramy lokalne fundacje charytatywne oraz projekty społeczne. Nasze zaangażowanie obejmuje m.in. takie organizacje i przedsięwzięcia jak:

Fundację Auxilium

Wspieramy Fundację Auxilium, która angażuje się w pomoc osobom dotkniętym niepełnosprawnością na terenie Bochni i okolic.

Międzynarodowy Turniej Judo

Byliśmy partnerem międzynarodowego turnieju Judo dla młodzików i dzieci zorganizowanego w Bochni. Zawody były punktowane przez Małopolski Związek Judo.

Dom Dziecka w Bochni

Co roku przekazujemy paczki świąteczne dla bocheńskiego Domu Dziecka, aby wesprzeć placówkę i jej podopiecznych w tym szczególnym czasie.

Ekologia

W Aquer przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska, dlatego aktywnie minimalizujemy ilość generowanych odpadów. W przypadku powstania w procesie produkcyjnym zlepków lub nieudanych wyrobów, poddajemy je kruszeniu i przekazujemy do recyklingu.

Również dbamy o ograniczenie zużycia energii. Nasz zakład posiada dużą instalację paneli fotowoltaicznych co przyczynia się bezpośrednio do mniejszej produkcji CO2 i pozwala skutecznie zmniejszyć koszty produkcji.

Uwielbiamy szybkość!

Jesteśmy partnerem Rajdu Małopolski, a logo Aquera pojawiło się na każdym szczeblu rywalizacji, od lokalnych zawodów po Mistrzostwa Świata WRC. Podczas naszej współpracy, wspierane przez nas załogi wywalczyły tytuły w Rajdowym Pucharze Polski i Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jako partner Automobil Klub Śląskiego, wspieramy organizację różnorodnych wydarzeń motoryzacyjnych, przyczyniając się do rozwoju sportu motorowego i integracji społeczności lokalnej.