INSTALACJE WODNE, SANITARNE, KANALIZACYJNE I GRZEWCZE

Wodne rozwiązania dla
budownictwa i przemysłu

Produkty

akcesoria kanalizacyjne

akcesoria wodne

akcesoria grzewcze

redukcje i uszczelnienia

wentylacja

systemy ppr

inne

KOMPLEKSOWA OFERTA

Szeroki zakres produkcji

AQUER jest kompleksowym producentem komponentów do instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych i grzewczych. Znajdziesz u nas ogromny wachlarz wyrobów umożliwiających przesył wody na planowanej inwestycji. Stale wprowadzamy nowe, bezpieczne rozwiązania na rynek, utrzymując status innowacyjnego producenta. Jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia, przygotowujemy również produkty dedykowane pod klientów – od etapu projektu, przez produkcję, aż po dostawę pod wyznaczony adres. Nasze towary dostarczamy nie tylko na rynek krajowy i europejski, ale również do krajów Azji i Afryki.

AQUER W LICZBACH

0
lat na rynku
0 m2
powierzchni zakładu
0
pracowników
0
maszyn
0
klientów
0
krajów eksportowych

WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

Wszechstronny park maszynowy

Dysponujemy obszernym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą m.in. wtryskarki, prasy, tokarki, frezarki i produkcja gumy. Dzięki temu jesteśmy w stanie niezależnie wytwarzać komponenty na wielu obszarach, przy pełnym nadzorze działu projektowego i badawczo-rozwojowego.

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

Ekologia

W Aquer przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska, dlatego aktywnie minimalizujemy ilość generowanych odpadów. W przypadku powstania w procesie produkcyjnym zlepków lub nieudanych wyrobów, poddajemy je kruszeniu, po czym ponownie przetwarzamy w regranulat.

CSR

Wspieramy Lokalną Społeczność

W Aquer wierzymy, że prawdziwy sukces firmy wiąże się z pozytywnym wpływem, jaki możemy mieć na społeczność, w której działamy. Nasza firma pragnie być nie tylko liderem w branży, ale także, poprzez wsparcie lokalnych fundacji, organizacji charytatywnych i projektów społecznych, budować silniejsze, bardziej zrównoważone społeczności.
32-700 Bochnia, ul. Gazowa 4