BSFPiłka nożna halowa cieszy się ogromną popularnością na świecie, ale również w naszym regionie prężnie rozwija się Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu.

Od paru lat nasza firma wspiera lokalny futsal sponsorując: Bocheńską Ligę Futsalu, drużynę AQUER, Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu, Galę Charytatywną Futsalu oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U - 20. Jesteśmy przekonani, że taka forma promocji ma ogromny wpływ na kształtowanie dobrego wizerunku naszej firmy.

Drużynę AQUER w rozgrywkach BLF tworzą młodzi, ambitni zawodnicy, dzięki którym od sezonu 2011 / 2012 zespół plasuje się w czołówce rozgrywek: V miejsce w sezonie 2011 / 2012 (II liga), Mistrzostwo II ligi w sezonie 2012 / 2013, awans do I ligi w sezonie 2013 / 2014. Sprawdź aktualne wyniki naszej drużyny.

AQUERW AQUER pracują pasjonaci sportów samochodowych. Nasza firma od wielu lat wspiera utalentowanych zawodników.

Nasze logo pojawiło się na każdym szczeblu rajdów samochodowych z Mistrzostwami Świata WRC włącznie. Wywalczyliśmy wiele wartościowych wyników, a wspierane przez nas załogi tytuły w Rajdowym Pucharze Polski i Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Kontynuujemy tradycję promowania się poprzez sport rajdowy. Odzwierciedla on dynamikę rozwoju naszej firmy, przynosząc nam wiele pozytywnych emocji i satysfakcji, dlatego również w tym sezonie będziemy obecni na odcinkach specjalnych.