Wdrażamy do produkcji patent AQUER

patent AQUER

Poszerzamy ofertę produktów AQUER

Poszerzamy ofertę produktów AQUER

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą firmy AQUER. Naszą odpowiedzią na Państwa oczekiwania jest szeroki asortyment produktów zaprezentowany w najnowszym katalogu.

Wynikiem innowacyjności oraz ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa jest nowoczesna linia produkcyjna systemu rur i kształtek PPR. Efekty naszej pracy zostały przedstawione w odrębnym katalogu AQUER PPR. Rury i kształtki PPR, przeznaczone dla systemów instalacji sanitarnych, charakteryzuje całkowita odporność na korozję, kilkudziesięcioletnia trwałość oraz wieloletnia gwarancja potwierdzającą wysoką jakość.Gorąco zachęcamy do lektury!

Zapraszamy na międzynarodowe targi „MCE 2016” w Mediolanie

MCE 2016 - Mostra Convegno Expocomfort

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr R59 w hali 11 podczas 40. edycji targów MCE - Mostra Convegno Expocomfort, odbywających się w dniach od 15 do 18 marca 2016 w Mediolanie. Będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę produktową, a także najlepsze warunki handlowe.

Dla naszych partnerów posiadamy bezpłatne bilety wstępu, które możemy przesłać drogą elektroniczną.

MCE – Targi Expocomfort, to jedna z ważniejszych imprez światowych, gdzie prezentowane są produkty należące do jednej z 4 kategorii: ogrzewanie, chłodzenie, woda i energia.


Do zobaczenia w Mediolanie!

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Życzenia Świąteczne i Noworoczne AQUER

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów,

spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku

 

składają:

Właściciele i Pracownicy firmy AQUER.

Ruszyła nowa odsłona naszej witryny internetowej

Nowa odsłona witryny internetowej AQUER

Szanowni Państwo, miło nam przedstawić kolejną odsłonę naszej witryny internetowej. Mamy nadzieję, że nasz serwis stał się bardziej przejrzysty a układ czytelny i intuicyjny. Wprowadziliśmy nowe menu nawigacyjne, odświeżyliśmy szatę graficzną, zoptymalizowaliśmy wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Liczymy, że przypadnie Państwu do gustu i ułatwi zapoznanie się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi odnośnie dalszego rozwijania witryny.

Jednocześnie zachęcamy naszych dotychczasowych klientów do składania zamówień poprzez stronę AQUER. Stworzenie zamówienia jest niezwykle proste, a dzięki rejestracji zyskują Państwo dostęp do historii zamówień, możliwość reedycji zamówienia, oszczędzają czas. Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą zachęcamy do składania tą drogą zapytań ofertowych.

Zakończyły się targi "MCE 2014 - Mostra Convegno Expocomfort"

MCE 2014 - Mostra Convegno Expocomfort

Dziękujemy naszym Partnerom za możliwość podzielenia się doświadczeniem na temat zmieniających się warunków rynkowych, inspirację i pochlebne opinie o naszej firmie. Pragniemy również podziękować wszystkim nowym kontrahentom, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko i wyrazili zainteresowanie naszymi produktami.

Wierzymy, że spotkania z Państwem zapoczątkowane w tych dniach w przyjaznej atmosferze, pozwolą na kontynuację nawiązanych relacji oraz realizację nowych, owocnych kontraktów. Cieszymy się, że zaprezentowane przez nas nowe wyroby zostały dobrze przyjęte przez odwiedzających.

Jednocześnie chcieliśmy poinformować, że pracujemy nad dostosowaniem naszej witryny internetowej, chcąc wprowadzić dla naszych klientów, a także firm zainteresowanych współpracą narzędzie, które umożliwi dokonywanie zamówień poprzez Internet. Testowaliśmy w lutym to rozwiązanie, skorzystaliśmy z Państwa uwag i sugestii, mamy nadzieję, że wersja finalna ułatwi Państwu współpracę z naszą firmą.

Gorąco zachęcamy do pobierania najnowszego katalogu AQUER na rok 2014.

Zapraszamy na targi "MCE 2014 - Mostra Convegno Expocomfort"

MCE 2014 - Mostra Convegno Expocomfort

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr R21 w hali 9 podczas targów "MCE 2014 - Mostra Convegno Expocomfort", odbywających się w dniach od 18 do 21 marca 2014 w Mediolanie. Będziecie Państwo mogli porównać jakość i innowacyjność naszych produktów z innymi producentami z całego świata. Przedstawimy nowości produkcyjne, innowacyjne rozwiązania oraz specjalne warunki handlowe.

MCE – Targi Expocomfort, to najważniejsza światowa impreza targowa branży instalacji wodnych, grzewczych i sanitarnych oraz systemów klimatyzacji, jest modelową wystawą poświęconą technologiom o wysokiej wydajności energetycznej oraz energii ze źródeł odnawialnych.


Do zobaczenia w Mediolanie!